pl

Trasa EDK 2019

Łubiana - św. Maksymiliana Kolbe

Początek
Łubiana

Koniec
Kalwaria Wielewska w Wielu

Długość trasy
25 km

Suma podejść
321 m

Data EDK
05.04.2019

Trasa na wzór

Trasa

Uwaga! Trasa wyrusza z kościoła w Łubianie po Mszy św. o godz. 20.00. Trasa: Łubiana - Płocice - Schodno - Słupinko - Robaczkowo - Wiele

Informacje dodatkowe o trasie

Trasa w zdecydowanej większości przez las i po płaskim terenie, kilka małych wzniesień i spadów, tylko jedno większe podejście i zejście, oba o długości 1000 m i różnicy 100 m.Trasa łagodna dla mniej doświadczonych w EDK wiernych.

Parking przy kościele w Łubianie wolny.
Parking przy kościele w Wielu prawdopodobnie w ten dzień będzie zapełniony.

Bezpłatny autobus powrotny dla wszystkich uczestników.

Prosimy zabrać ze sobą kamizelkę odblaskową, dwie latarki na wypadek awarii jednej, najwygodniej typu czołówka oraz naładowany telefon komórkowy, a gdy chcemy korzystać z nawigacji należy wziąć ze sobą powerbank.


Każdy uczestniczy w EDK na własną odpowiedzialność.

INFO Dodatkowe informacje o rejonie

5 kwietnia 2019 r. o godz. 20.00. - rozpoczynamy Mszą św. w kościele św. Antoniego w Dziemianach ul. Wyzwolenia 25. Przed i po Mszy św. w pobliskim Ośrodku Kultury (ul. 8 Marca 14), zdeklarowani odbierają pakiety EDK: rozważania stacji Drogi Krzyżowej, odblask i opaska EDK - cena 12 zł. UWAGA! OPIS TRASY KAŻDY DRUKUJE SAM, LUB POBIERA Z APLIKACJI W TELEFONIE!

Deklaracja udziału jest prowadzona tylko za pośrednictwem strony internetowej EDK (trzeba na tej stronie znaleźć rejon Dziemiany, wybrać jedną z 3 tras).   Prosimy o dokładne zapoznanie się z zakładką PRZYGOTUJ SIĘ. Ew. pytania prosimy kierować na:  edk@siostryzorlika.pl

Uczestnictwo w EDK ma charakter indywidualnej, dobrowolnej praktyki religijnej. Osoby decydujące się na udział w EDK biorą na siebie całkowitą odpowiedzialność za wszelkie sprawy związane z tym wydarzeniem. Osoby niepełnoletnie mogą iść wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Każdy uczestnik zabiera ze sobą latarkę czołówkę oraz drewniany krzyż. Warto ściągnąć aplikację EDK na telefon z trasą, opisem i rozważaniami.  Więcej informacji o EDK Dziemiany oraz wszelkie aktualności można znaleźć na Facebooku. Patronat Honorowy objął: Ks. Bp Pelpliński Ryszard Kasyna.

Rejon

Dziemiany

św. Antoniego Padewskiego

Adres parafii

ul. Wyzwolenia 25
83 - 425 Dziemiany

Koordynator

S. Mirona Turzyńska, Joanna StopaTrasy w tym rejonie

NazwaRejonPoczątekKoniecDystans
Dziemiany - Św. Franciszka z AsyżuDziemianyDziemianyKalwaria Wielewska w Wielu42 km
Dziemiany - św. AntoniegoDziemianyDziemianyKalwaria Wielewska w Wielu28 km
Dziemiany - Św. RityDziemianyDziemianyKalwaria Wielewska w Wielu55 km
Łubiana - św. Maksymiliana KolbeDziemianyŁubianaKalwaria Wielewska w Wielu25 km
Wspierają EDK