pl

Trasa EDK

Urszulańska - św. Urszuli Ledóchowskiej

Początek
Lipnica Poznańska

Koniec
Pniewy

Długość trasy
40 km

Suma podejść
222 m

Data EDK
19.03.2021

Godzina mszy św.
18:30

Trasa EDK

Trasa

Lipnica Poznańska - Sokolniki Wielkie - Wierzchaczewo - Krzeszkowice - Otorowo - Koźle - Dębina - Lubosina - Konin - Pniewy

Materiały do pobrania

Opis trasy PDF Ślad KML

dodatkowe informacje o trasie

Urszulańska trasa EDK prowadzi z kaplicy Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego w Lipnicy Poznańskiej do Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach. Szlak biegnie mało uczęszczanymi drogami asfaltowymi, chodnikami, a także drogami polnymi i leśnymi, które miejscami mogą być błotniste.

Trasa nie jest trudna technicznie, jednak ze względu na swoją długość wymaga dobrego przygotowania fizycznego. W związku z tym jest przeznaczona dla osób z dobrą kondycją fizyczną. 

Trasa rozpoczyna się w kaplicy Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego w Lipnicy Poznańskiej. Jest to mała miejscowość mniej więcej w połowie drogi między Pniewami a Szamotułami. Kaplica jest częścią dworku należącego do Sióstr Urszulanek. Kliknij TUTAJ i zobacz jak tam dojechać: 

Bezpieczeństwo na trasie w głównej mierze zależeć będzie od nas samych.
Przeczytaj jak przygotować się i bezpiecznie przejść EDK.
Pamiętaj, że trasa przechodzi odcinkami asfaltowymi, co zobowiązuje Ciebie do zabrania elementów odblaskowych (kamizelka, opaska)!

dodatkowe informacje o rejonie

Urszulańska trasa EDK rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:30 w kaplicy Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego w Lipnicy Poznańskiej. Kliknij TUTAJ i zobacz jak tam dojechać.
Trasę można przejść również w każdym dogodnym dla Ciebie terminie.Rejestracja odbywa się przez stronę EDK. Kliknij TUTAJ i zapisz się.W nocy z 19/20 marca 2021r. w Sanktuarium będzie odbywać się całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy wszystkich pragnących duchowo włączyć się w EDK do wspólnej modlitwy u stóp Jezusa.

Rejon

Pniewy

Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej

Adres parafii

ul. św. Urszuli Ledóchowskiej
62-045 Pniewy

Koordynator

s. Karolina Sieradzka