pl

Trasa EDK

Czerwona - Św. Marcina

Początek
Jarocin

Koniec
Jarocin

Długość trasy
40 km

Suma podejść
225 m

Data EDK
26.03.2021

Godzina mszy św.
19:00

Trasa EDK

Trasa

Jarocin - Słupia - Wola Książęca - Twardów - Magnuszewice - Witaszyce - Zakrzew - Golina - Siedlemin - Roszków - Jarocin

dodatkowe informacje o trasie

Trasa prowadzona bocznymi drogami asfaltowymi, w większości nie posiadającymi chodników. W 80% przebiega przez tereny polne i leśne. Nawierzchnia jest utwardzona na całej długości trasy. Aby pobrać trasę na telefon, zainstaluj program TRASEO i wyszukaj trasę nr 116206.

Trasa nie jest specjalnie wymagająca (oczywiście poza swoją długością). Posiada kilka niezbyt trudnych podejść.

Początek i koniec trasy w tym samym miejscu, dostępny jest bezpłatny parking w centrum Jarocina i na rynku.

Trasa wiedzie mało uczęszczanymi nocą drogami publicznymi - konieczna jest kamizelka odblaskowa i latarka czołowa z zapasem baterii! (Dodatkowe oznakowanie wskazane).

dodatkowe informacje o rejonie

Rozpoczęcie 26 marca 2021 - ze względów epidemiologicznych wyjście bez określonej godziny, zachęcamy do przejścia w ciągu dnia. Za uczestników odbędą się dwie msze święte o godz 8:00 oraz 19:00.

Pakiety startowe (opis trasy, mapa, rozważania, smycz, zakładka magnetyczna) dostępne do odbioru w biurze parafialnym do 25 marca włącznie (godziny otwarcia) w cenie 20 zł.

Dla osób uczestniczących we mszach świętych, przypominamy o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa - jeśli w kościele będzie zbyt wiele osób można skorzystać z krużganków kościoła.
EDK jest wyzwaniem indywidualnym. Dostajesz tylko mapę i opis, reszta należy do Ciebie. Przejdź drogę w samotności i ciszy. Sam bierzesz za siebie odpowiedzialność - dobrze się przygotuj!

Rejon

Jarocin

Parafia pw. Św. Marcina w Jarocinie

Adres parafii

ul. Kardynała Wyszyńskiego 3
63-200 Jarocin

Koordynator

Szymon HypkiTrasy w tym rejonie

NazwaRejonPoczątekKoniecDystans
Czerwona - Św. MarcinaJarocinJarocinJarocin40 km
Zielona - św. Jana Pawła IIJarocinJarocinJarocin44 km