pl

Trasa EDK

Pomarańczowa - M. B. Serdecznej

Początek
Przedbórz

Koniec
Przedbórz

Długość trasy
40 km

Suma podejść
329 m

Data EDK

Godzina mszy św.

W obecnym czasie, EDK to przede wszystkim droga duchowej pracy nad sobą. Od Środy Popielcowej trwają rekolekcje na FB. Zostały przygotowane rozważania dotyczące Drogi Przebaczenia.

Na tym etapie nie mówimy o żadnych propozycjach terminów nocnej wędrówki. Zachęcamy natomiast do tego, aby LUDZIE EDK wzięli na siebie duchową odpowiedzialność za modlitwę o uwolnienie świata od pandemii.

ks. Jacek WIOSNA Stryczek

Trasa EDK

Trasa

Przedbórz - Łączkowice - Pratkowice - Rudka - Krzętów - Kolonia Mrowina - Łapczyna Wola - Jeżowiec - Boża Wola - Henryków - Gepnerów - Przedbórz

dodatkowe informacje o trasie

Po deszczu miejscami mogą wystąpić obszary podmokłe (szczególnie niedaleko rzeki)Dojazd we własnym zakresie. Koło kościoła jest duży parking, gdzie można swobodnie i bezpiecznie zostawić samochód. Po przemierzeniu trasy i dotarciu do kościoła, możliwość skorzystania z toalet i z gorącego napoju. 

dodatkowe informacje o rejonie

Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 18:00

Rozpoczęcie trasy w Przedborzu mszą o 18 00. Koło kościoła jest duży parking, gdzie można swobodnie i bezpiecznie zostawić samochód. Po mszy Św. Wyruszamy w trasę, dzieląc się na grupy, w zależności od ilości osób. Trasę przemierzamy w całkowitym milczeniu, zatrzymując się w wyznaczonych miejscach (stacjach). Zabieramy z sobą: latarkę, najlepiej czołową, kamizelkę odblaskową/ odblaski, plecak, termos z ciepłym napojem, coś do jedzenia, różaniec, oraz krzyż. Po przemierzeniu trasy i dotarciu do kościoła, możliwość skorzystania z toalet, z gorącego napoju. Zakończenie Mszą Św. Około godziny 6 30, lub 7 00.

Rejon

Przedbórz

Parafia Przedbórz p.w. Św. Aleksego

Adres parafii

Kościelna 1
97-570 Przedbórz

Koordynator

Karol Lipiński