pl

Trasa EDK

Fioletowa - św. Charbela

Początek
Bydlin

Koniec
Imbramowice

Długość trasy
40 km

Suma podejść
600 m

Data EDK

Godzina mszy św.

W obecnym czasie, EDK to przede wszystkim droga duchowej pracy nad sobą. Od Środy Popielcowej trwają rekolekcje na FB. Zostały przygotowane rozważania dotyczące Drogi Przebaczenia.

Na tym etapie nie mówimy o żadnych propozycjach terminów nocnej wędrówki. Zachęcamy natomiast do tego, aby LUDZIE EDK wzięli na siebie duchową odpowiedzialność za modlitwę o uwolnienie świata od pandemii.

ks. Jacek WIOSNA Stryczek

Trasa EDK

Trasa

Bydlin - Zawadka - Krzywopłoty - Cieślin - Kolbark - Bydlin - Załęże - Domaniewice - Zarzecze - Kaliś - Gołaczewy - Chełm - Sucha - Glanów - Zagórowa - Imbramowice

dodatkowe informacje o rejonie

Rozpoczynamy 3.04.2020 od godz. 19.00 przy Kościele pw. św. Małgorzaty w Bydlinie, gdzie będą wydawane pakiety uczestnika. Następnie o godz. 19.30 rozpocznie się Msza Święta, po której wszyscy uczestnicy wyruszą na Ekstremalną Drogę Krzyżową na wybraną przez siebie trasę. 

Ruszyła rejestracja przez stronę internetową edk.org.pl

Po wejściu na stronę organizatorów wybierz "Trasy 2020" następnie "Województwo małopolskie" i rozwiną się alfabetycznie miejscowości i trasy. W rejonie Bydlin mamy do wyboru jedną z dwóch tras, jak w roku poprzednim. Trasa Fioletowa św. Charbela - 40 km. i trasa Zielona św. Jana Chrzciciela - 30 km. Należy wybrać trasę i zarejestrować się. 

Rejestrować się można również telefonicznie:

733 700 801 - Jarek

793 575 452 - Karolina

505 178 160 - Łukasz

Prosimy o wcześniejszą rejestracje, by nie czekać do samego końca - chodzi o zamówienie odpowiedniej ilości pakietów. Jeśli będziemy się rejestrować w ostatnich dniach, to może braknąć pakietów uczestnika. 

Udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej jest bezpłatny. Jeśli ktoś będzie chciał dołożyć się do kosztów, będzie to mógł zrobić poprzez zakup pakietu uczestnika, którego koszt to 20 zł. W skład pakietu wchodzą: rozważania na EDK, smycz oraz magnetyczna zakładka z logo EDK. 

Rejon

Bydlin

Parafia pw. św. Małgorzaty

Adres parafii

ul. Legionów 6
32-310 Bydlin

Koordynator

Jarosław PaśTrasy w tym rejonie

NazwaRejonPoczątekKoniecDystans
Fioletowa - św. CharbelaBydlinBydlinImbramowice40 km
Zielona - św. Jana ChrzcicielaBydlinBydlinImbramowice30 km