Szczegóły trasy EDK
Czerwona - św. Rafała Kalinowskiego

Chcesz iść na EDK? Nie musisz się zapisywać. Jednak nie zapomnij zaopatrzyć się w rozważania i opis trasy. Wszystkie potrzebne informacje dotyczące Twojego EDK znajdują się na podstronie rejonu.

Informacje

Nazwa Czerwona - św. Rafała Kalinowskiego
Typ trasy Pełna trasa EDK
Początek Kraków
Koniec Czerna
Przebieg Kościół św. Józefa w Krakowie, Rynek Podgórski – Kraków, Stare Miasto - Kraków, Bronowice – Rząska - Modlniczka - Brzezie - Ujazd – Bolechowice – Dolina Bolechowicka – Dolina Kobylańska – Będkowice – Dolina Będkowska – Dolina Szklarki - Szklary - Dubie - Wąwóz Zbrza - Dębnik - Dolina Eliaszówki - Sanktuarium Matki Bożej Szkapleżnej i św. Rafała Kalinowskiego w Czernej
Długość 40 km
Inne utrudnienia

Rejon

Nazwa Kraków - Podgórze
Lokalizacja Województwo małopolskie
Data EDK

2017-04-07

Facebook

Opis trasy

Pierwsza część trasy biegnie przez Kraków (Bulwary Wiślane, Planty, Młynówka Królewska). Następnie trasa wiedzie wzdłuż asfaltowych dróg (przez Rząskę, Modlniczkę, Brzezie i Ujazd - do Bolechowic). Za Bolechowicami trasa prowadzi w podkrakowskie dolinki i przebiegając przez poszczególne z nich (Dolinę Bolechowicką, Kobylańską, Będkowską, Dolinę Szklarki, Wąwóz Zbrza, Dolinę Eliaszówki) wiedzie do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej.

Informacje o rozpoczęciu EDK i rozdawaniu materiałów- LINK


Rekomendacja

Prosimy o rozważny wybór trasy w zależności od indywidualnych możliwości wysiłkowych. Powyższa trasa jest bardzo długa, wyczerpująca i wymaga znakomitego przygotowania fizycznego.

Dojazd i powrót

Uczestnicy organizują sobie powrót we własnym zakresie.

Bezpieczeństwo

Choć EDK ma charakter przejścia indywidualnego, powinniśmy zadbać nie tylko o nas samych i reagować, gdy spotkamy kogoś w potrzebie!

Bezpieczeństwo na trasie w głównej mierze zależeć będzie od nas samych. Kliknij TUTAJ i przeczytaj jak przygotować się i przejść bezpiecznie EDK.


Pliki do pobrania:

Opisy są w trakcie weryfikacji i doprecyzowywania, najlepiej pobrać je nie wcześniej niż trzy dni przed wyruszeniem na EDK.


Wspierają EDK

Nie warto żyć normalnie
warto żyć ekstremalnie