Il ne vaut pas la peine de vivre normalement
il vaut la peine de vivre extrêmement

Przeszedłeś EDK?

EDK 2017

Voir toutes les zones de l’EDK

pars en EDK

52343
osób wyruszyło na trasy EDK w 2017
Qu’est-ce que

le Chemin de Croix Extrême?

une expédition de nuit

dans des conditions atmosphériques changeantes

en silence

un itinéraire d’environ 40 km

avec des méditations uniques

une nouvelle forme de spiritualité

Rozważania

Napisaliśmy rozważania do tegorocznej Ekstremalnej Drogi Krzyżowej podążając za wizją Papieża Franciszka i podążając za wizją Jezusa. Od Niego chcemy się nauczyć życia. Prawdziwego, pełnego, sensownego. Chcemy iść Jego śladami. Widzimy w Nim wzór chrześcijańskiego lidera.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aplikacja mobilna

Aplikacja przeznaczona dla uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Pokazuje lokalizację użytkownika na mapie z zaznaczoną trasą. Zawiera rozważania w formie tekstowej oraz audio. Podejmij wyzwanie i weź udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej.

Wersja 2016 już dostępna!

W razie problemów z aplikacją przeczytaj tutaj

P. Jacek WIOSNA Stryczek

Jacek WIOSNA Stryczek (ur. 1963) - Prezes i założyciel Stowarzyszenia WIOSNA - jednej z największych organizacji pozarządowych w Polsce, przywódca ogólnopolskich programów pomocowych - SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, ideodawca ESKTREMALNEJ DROGI KRZYŻOWEJ, publicysta biznesowy, autor bestselleru „Pieniądze”, PR-owiec i happener, wieloletni duszpasterz akademicki. Przewodzi Wspólnocie Indywidualności Otwartych, Męskiej Stronie Rzeczywistości oraz Perle Kobiecości. Wraz z narzeczonymi obiera „Kurs na miłość”, przygotowując pary do sakramentu małżeństwa.

Wielokrotnie wyróżniany za swą działalność społeczną i charytatywną. Laureat Nagrody Gentlemana   Roku 2015, Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta oraz Nagrody im. Władysława Stasiaka przyznawanej przez NIK, Społecznik Roku tygodnika Newsweek. Uznany za jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób w polskim sporcie przez Magazyn Champion.

Męska Strona Rzeczywistości powstała z potrzeby zmiany - zmiany standardowego spojrzenia na mężczyznę w Kościele. W MSR skupiamy się na pogłębianiu tożsamości płciowej mężczyzn w oparciu o wartości ewangeliczne. Realizujemy to poprzez podejmowanie wyzwań i zaangażowanie w pracę w 5 kluczowych obszarach MSR: duchowość, aktywność fizyczna, praca na rzecz innych, życie zawodowe, relacje.

Soutien

Il ne vaut pas la peine de vivre normalement
il vaut la peine de vivre extrêmement