Ekstremalna droga krzyżowa

Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie

Tomaszów Lubelski

Rozpoczęcie

Naszą EDK rozpoczynamy 11 kwietnia (piątek) 2014 r. Mszą Święta o godz. 20.30 w kościele św. Józefa w Tomaszowie Lubelskim.

 

Charakterystyka i opis trasy

 

Długość: 46 km

Przebieg: 

Tomaszów Lubelski - Rogóźno - Krasnobród - Jacnia - Lipsko k. Zamościa - Zamość Katedra

Opis: 

Trasa biegnie głównie przez tereny leśne, poruszamy się drogami lokalnymi (ok. 25 km), wzdłuż trasy wojewódzkiej (ok. 15) i szlakiem turystycznym przez tereny polne (ok. 6 km). Ruch samochodowy jest niewielki więc jest dość bezpiecznie. Ze względu na charakter trasy (głównie asfalt) zalecamy wyjście w obuwiu z miękką podeszwą. W miejscach w których jest chodnik zawsze z niego korzystamy! Jeśli go nie ma idziemy po lewej stronie jezdni, maksymalnie wykorzystując pobocze.

Szczegółowe informację o trasie znajdziesz tutaj

Trasa samotna

Długość: 46 km

Przebieg: 

Tomaszów Lubelski - Rogóźno - Szarowola - Majdan Wielki - Suchowola - Feliksówka - Lipsko Kosobudy - Biała Góra - Zamość Katedra

Opis: 

Trasa przeznaczona dla wyłącznie dla osób pełnoletnich! Można poruszać się pojedynczo ewentualnie we dwójkę. Trasa biegnie przez tereny leśne, pola. Przez ok. 70 procent prowadzi drogami polnymi utwardzonymi, częściowo drogami piaszczystymi z miękkim podłożem. Brak zabezpieczenia medycznego jak również pojawiają się miejsca z brakiem zasięgu sieci komórkowych. Prosimy o rozważny i przemyślany wybór!

Szczegółowe informację o trasie znajdziesz tutaj.

 

Informacje dodatkowe

Zachęcamy do śledzenia naszej strony na facebooku https://www.facebook.com/TL.EDK Uczestnikom zapewniamy krzyż z którym będzie można pokonywać kolejne kilometry (max dla 50 0sób). Nie zapewniamy powrotu po skończonej EDK, można wrócić korzystając z busów które znajdują się na dworcu oddalonym ok. 2 km od Katedry.

 

Kontakt

ks. Witek Bednarz
tel.603817390
email ketiwbe@o2.pl