Aktualności

EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA ZA NAMI – PADŁ REKORD

Tegoroczna EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA - zakończona 19 marca - przyciągnęła rekordową liczbę uczestników. Ponad 25 000 osób wyruszyło w 177 tras w całej Polsce i 11 zagranicą. Najdłuższa z nich miała 100 km!

2016: Rekordowa edycja EDK!

Do tegorocznej edycji zapisało się już ponad 12 tysięcy uczestników, choć nieoficjalne dane Stowarzyszenia mówią już o ponad 14 tysiącach. Dla porównania - w roku 2015 na EDK wybrało się 11 tysięcy wiernych.

Zostaw Facebooka i ciepłe kapcie. Wyjdź ze strefy komfortu na Wielki Post!

Chcesz przeżyć Wielki Post „w pigułce”? Spróbuj przejść ponad 40 kilometrów w ciągu jednej nocy. Samotnie, w milczeniu. Tak przybliżają się do Boga uczestnicy EKSTREMALNEJ DROGI KRZYŻOWEJ.

 

Przeżyj ekstremalną przygodę, która zmieni Twoje życie!

- Trzeba się zgubić, ubrudzić, upaść. Odczuć własną słabość fizyczną i duchową, zwątpić we własne siły. I mimo to iść dalej. To straszliwe zmęczenie ma przybliżyć nas do Boga - o EKSTREMALNEJ DRODZE KRZYŻOWEJ opowiada jej ideodawca ks. Jacek WIOSNA Stryczek.

Nie wahaj się

Przed Tobą kilometry przemyśleń. Poczujesz ból, wycieńczenie, zmęczenie. Po Twojej twarzy popłyną pot i łzy. Ale gdy dotrzesz na metę poczujesz prawdziwą wolność! Tego nie można opisać słowami, to trzeba przeżyć na własnej skórze. Nie wahaj się. Podejmij wyzwanie, znajdź swój rejon i wyrusz z nami na EKSTREMALNĄ DROGĘ KRZYŻOWĄ!

Zapisy ruszyły!

Nocne pokonywanie wybranej trasy, zmaganie się z własnymi ograniczeniami i spotkanie z Bogiem – podczas EKSTREMALNEJ DROGI KRZYŻOWEJ uczestnicy doświadczają cudów. W tym roku to szczególna forma duchowego przygotowania do Światowych Dni Młodzieży.
Wspierają EDK

Nie warto żyć normalnie
warto żyć ekstremalnie